Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují práva a povinnosti Vás, jakožto kupujících a Veroniky Gadulové ( IČ: 76419061, DIČ CZ8361105544 (neplátce DPH) se sídlem 1. května 221, Ostrava – Polanka nad Odrou, 72525)  jakožto prodávajících v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím E-shopu na webových stránkách www.tkanee.cz a nebo domluvou v rámci zakázkové tvorby.

 

1.Zakázkové tkaní

Ceník

Cena bude zaplacena podle časového schématu. Klient si může zvolit až 12 metrů osnovy rozdělené do šátků a ringslingů dle jeho rozhodnutí. Se zbytkem osnovy naloží Veronika Gadulová – Tkanee podle vlastního uvážení. Nevratný poplatek za zakázku – 1000 CZK

Cena za metr – 100% mercerovaná bavlna, nebarvená ručně – 1950 CZK / metr. Prvních 6 barev osnovy je zahrnuto v ceně. Za každou další barvu bude účtován nevratný příplatek 250 Kč. Zvláštní techniky – ručně malovaná středová značka, útkové gradace, příměsové materiály, třásně, inlays, výšivky … znamenají navýšení ceny podle časové i materiálové náročnosti. Vše bude případně domluveno předem.

2.1 Prodej hotových výrobků:

V případě platby za hotové šátky (ne zakázkové tkaní) je doba splatnosti 24 hodin. Platba proběhne v českých korunách na bankovní účet u Fio banky ( pro české a slovenské klienty) a nebo v českých korunách paypalem (pro zahraniční klienty, či české klienty, kteří upřednostňují tuto variantu).

2.2 Platby zakázkového tkaní

– Před nabídnutím variant osnovy – nevratný poplatek za zakázku

– 2 měsíce před tkaním – poplatky za barvy navíc (v případě neuhrazení tohoto poplatku propadne místo v pořadníku a na řadu přijde další zákazníků)

– před vlastním snováním šátku – záloha 50% z konečné ceny podle objednané délky a materiálu

Zbývající částka je splatná před posláním zakázky. Jakékoli zbylé šátky vytvořené z dané osnovy využije a prodá Tkanee jak uzná za vhodné. Pokud nedojde k řádné platbě a nebo zákazník přeruší kontakt na dobu delší než 14 dní, budou veškeré položky zakázky prodány.

3. Zasílání

Zásilky jsou posílány Českou poštou, Zásilkovnou nebo kurýrem podle platného ceníku dopravce. Kalkulátor zásilek je například zde: https://www.ceskaposta.cz/uzitecne-nastroje/kalkulator-zasilek . Do destinací, do kterých Česká pošta nenabízí možnost zaslání pojištěné zásilky, bohužel nebude Veronika Gadulová ( Tkanee) moci zásilku poslat. Veronika Gadulová nenese finanční zodpovědnost za jakékoli celní náklady spojené s příchodem zásilky do země určení. Tyto náklady hradí zákazník. Zákazník bere na vědomí, že prodejce se nachází v České republice. Veškeré zásilky odchází pojištěné a s možností sledování. Uvést nižší hodnotu balíčku v celním prohlášení je nelegální a Veronika Gadulová si vyhrazuje právo odstoupit od obchodu v případě, že to bude zákazník požadovat. Veškeré náklady spojené s posláním jsou nevratné, stejně jako náklady spojené s vrácením zboží, pokud není předem ujednáno jinak.

4. Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení. Náklady spojené s vrácením zboží platí zákazník. Veronika Gadulová si vyhrazuje právo toto zboží znovu prodat. Vraácení zboží, proplácení peněz, či opravy budou akceptovány po předložení dokladu o koupi.

5. Záruka

Záruka na zboží trvá 2 roky. Dávejte pozor, aby bylo o šátek správně pečováno. V případě zplstnatění, mechanického či jiného poškození nebude brán na reklamaci zřetel.

6. 

5. GDPR

S veškerými údaji zákazníků bude nakládáno podle Zásad ochrany osobních údajů zveřejněných na https://www.tkanee.cz/zasady-gdpr/