Adventní kalendář Tkanee

Každý den nové okýnko s překvapením

Užij si radost z překvapení, čekání a tvoření - co tam najdeš?

Návody na tkaní?

Chtěla bys návod nebo inspiraci na lehčí a nebo i složitější tkaný výrobek?

Chceš utkat svůj první tkaná výrobek v žvotě?

Návody na háčkování?

Chceš zkusit sůj první háčkovaný výrobeK Nebo neokoukanou techniku? Zjistit, kolik je druhů krátkých sloupků?

Čteni o materiálech a tecnikách?

Lákájí tě informace a tipy nejen o přízích?

Odpočin si, zpomal a najdi si v předvánočních chvílích čas na sebe.

Jak se klientkám tkalo v kurzech pod mým vedením?

Trocha referencí pro ty z vás, kdo mě neznáte 🙂

"Pro mně jsou tato videa skvělá; ušetří spoustu času s vyhledáváním informací na youtube a navrch jsou česky, tak jim rozumím. Dá se k nim vracet, takže nad očekávání je to lepší, než prezenční kurz."
Martina (Praktické základy tkaní)
"Videa jsou dobře natočená, zvuk i obraz je kvalitní, všechno je potom jasné a srozumitelné. Bonusem jsou poznatky z praxe, které pomáhají vyvarovat se chyb a nebo chyby opravit. "
Lenka (Praktické základ tkaní)
"Tkaní není složité, pokud jsou postupy dobře vysvětlené. Velice oceňuji informační hodnotu videí - vše dává smysl, zapadá do sebe"
Lucia (Praktické základy tkaní)
"Určitě běž do toho. Verunka je skvělá lektorka a provede tě kurzem, s lehkostí. Najednou už se nemusíš bát nití, a co by kdyby, vše vysvětlí buď na videu, nebo na živém vysílání. Já ji děkuji, že si na nás udělala čas, a zatáhla nás do tajů a krásy tkaní. Jak se říká, ,,koho jednou přitáhnou nítě, toho už nepustí." A tak jako relax, krasný koníček, nebo velký kůň, určitě budeš taky nadšená,když si vyrobíš svůj první tkaný výrobek. 🧶🍀💟."
Alena (Seznam se s tkaním!)
"Kurz byl moc pěkně vedený. Veronika vše krásně, klidně, systematicky vysvětluje. I přesto, že už mám s tkaním základní zkušenosti, dozvěděla jsem se spousty nových informací - například že můžu tkát s vnučkami na jednoduchém rámu. Na to se moc těším! Neznala jsem tkaní po plochách, a to jsem si hned na rámu vyzkoušela. Moc se mi líbil i Veroniky individuální přístup ke všem dotazům a nejasnostem, které v průběhu kurzu vznikly a její trpělivost některé věci zopakovat i víckrát. Jen malé upozornění - kdo ke tkaní přičichne, ten mu propadne:-)!"
Dita (Seznam se s tkaním)
"Tady se budu opakovat 🙂 : Všechna videa i postupy byly vysvětlovány opravdu srozumitelně a "uchopitelně" i pro člověka, který by nikdy předtím neměl žádné zkušenosti s tkaním. Veronika je úžasný profík, má velmi sympatický projev a je ochotná všechny informace upřesnit a probrat v konkrétních případech v dotazech účastníků."
Aneta (Seznam se s tkaním!)
v adventním kalendáři najdeš spostu inspirace, praktických rad i návodů, uvidíš. Cena do konce listopadu je POUZE:

299 Kč

  • 00Dní
  • 00Hodin
  • 00Minut
  • 00Sekund
Jsem textilní návrhářka s dlouholetou praxí v oblasti ručního tkaní a háčkování.
Nitě se vinou mým životem už od dětství a tvořím pod značkou Tkanee.
Pod mýma rukama vznikají šátky na nošení dětí, deky, peleríny, šály, šátky, čepice, přehozy, svetry…
Tkalcovskému řemeslu se věnuji od roku 2013 a háčkuji, co si pamatuji. Nejvíce mi uhranula neotřelá technika háčkovaných vrstvených obrázků (Image overlay crochet) odvozená od overlay techniky a druhým rokem spolupracuji na mezinárodní úrovni na jejím rozvoji a chci ji přiblížit širšímu publiku.
Těším se na vás.
Vaše    

Veronika

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.