jasný přehled kreativních možností ZDARMA

Jak tkát venku bez stavu

Ráda tvoříš a ráda trávíš čas venku? Co takhle to spojit!

Chceš zabavit děti na táboře, na zahradě a nebo třeba u babičky? Nebo cestou v letadle? Co takhle si vyzkoušet jednoduché tkací techniky, které zabaví ruce a zasít tvořivé semínko.

Stáhni si video zdarma a zjisti:

Stáhni si své video zdarma a vrhni se na tvoření

Nech toto léto svou hlavu odpočívat a ruce si hrát

Jak se holkám se mnou tkalo?

"Tkaní není složité, pokud jsou postupy dobře vysvětlené. Velice oceňuji informační hodnotu videí - vše dává smysl, zapadá do sebe"
Lucia
"Pro mně jsou tato videa skvělá; ušetří spoustu času s vyhledáváním informací na youtube a navrch jsou česky, tak jim rozumím. Dá se k nim vracet, takže nad očekávání je to lepší, než prezenční kurz."
Martina

Nitě se vinou mým životem už od dětství a tkám a háčkuju už deset let pod značkou Tkanee. Největší radost mám z toho, když někoho přivedu ke tkaní a vidím, že ho to chytne, baví ho to a jak je překvapený z toho, že tkaní vlastně není těžké.

Pod mýma rukama vznikají šátky na nošení dětí, deky, peleríny, šály, šátky, čepice, přehozy, svetry…

V pracovně se většinou nemůžu ani hnout, protože se v ní mačkám s polu s dvanácti různě velkými a složitými stavy a rámečky nejrůznějších velikostí a krabicemi plnými příze.

Sama jsem začínala s listovými stavy, ale až zpětně jsem zjistila, že pro začátek na vyzkoušení stačí knížka nebo rámeček a každý den mě překvapuje na čem všem se vlastně dá tkát.

Kdyby mi tak někdo tehdá řekl!
Tak přesně tohle si často říkáme ve chvíli, kdy objevíme vychytávku, která by nám na začátku učení ušetřila spousty času. A já je s vámi všmi moc ráda sdílím. 

Mými kurzy zdarma prošlo přes 3.000 lidí a placenými přes 250 účastníků.

Tkát může opravdu každý, i ty. Těším se na tebe.

Tvoje

Veronika